promark

Маркувальне обладнання

Мобільні продуктивні маркіратори з високою точністю друку

Види продукції

Професійні термоструминні маркіратори Sojet - ідеальне рішення для промислового виробництва. Використовуються для нанесення будь-якого друку на всі види поверхонь, включаючи різні штрих-коди та повідомлення з баз даних.

Дізнатися більше про можливість придбання принтерів, гарантію на пристрої та витратні матеріали Ви можете на сторінці Співробітництво.

promark

Переваги Sojet

Маркіратори Sojet широко використовуються для друку на картонній упаковці, при виробництві продуктів харчування та напоїв, фармацевтичній, косметичній, кабельній, гумовій, пластиковій промисловості та протягом тривалого часу користуються дуже гарною репутацією серед усіх наших постійних клієнтів

Маркування на будь-яких поверхнях

Використовуються для маркування пористих поверхонь: папір, картон, дерево, ДСП, тканини, спінений дрібнопористий матеріал, а так само не пористі поверхні: поліетилен, скло, пластик і т.д.)

Не потрібен штатний інженер

При роботі маркиратора виключено підтікання чорнила, відсутня необхідність ремонту системи подачі чорнила, досить просто замінити картридж, що звільняє Вас від необхідності тримати в штаті висококваліфікованого інженера

Екологічно чисте обладнання

Струменеві принтери Sojet виготовлені з матеріалів, у складі яких немає продуктів нафтопереробки. Можна використовувати для маркування упаковок у харчовій промисловості.


Найкращі пропозиції

Професійні термоструминні маркіратори Sojet - ідеальне рішення для промислового виробництва. Використовуються для друку на всі види поверхонь, включаючи різні штрих-коди та повідомлення з баз даних.

Чому варто вибирати саме sojet?

Висока якість

Контрастний друк із роздільною здатністю 600 DPI

Висока якість

Дрібне маркування, піктограми високої точності

Будь-яка поверхня

Нанесення друку на будь-який вид та текстуру поверхні

Без зносу

Відсутність елементів, схильних до природного зносу

Легкий сервіс

Відсутність потреб технічного обслуговування

Компактний розмір

Компактний розмір обладнання дозволить використовувати його за будь-яких умов
promark

Последние статьи

Узнать больше про возможность приобретения принтеров, гарантию на устройства и расходные материалы Вы можете на странице Сотрудничество.

promark

Не знаєте, яке обладнання вам потрібне?

Наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас та допоможуть підібрати оптимальне рішення щодо обладнання. Залишіть свій контактний телефон, та отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Відправити